Heftet har vorte lagt i handlevogna. Klikk på handlevognteksten over for å gå til denne.

Kontakt

Hardanger Historielag
5777 GRIMO

E-post: post@hardanger-historielag.com redaksjon@hardanger-historielag.com

Styre 2014

Leiar:                  Helena Kjepso                 helena@hardanger.museum.no

Nestleiar:             Olav Takskjelle               olav@taskjelle.no

Styremedlem        Brita Jordal                     brita@nvim.no

Skrivar:                Marit. B. Mannsåker        marit@nvim.no

Styremedlem        Harald Olav Aksnes         harald.olav.aksnes@gmail.com

 

Redaktørar:      Marit. Bleie Mannsåker      marit@nvim.no

Harald Hognerud              hognerud@gmail.com


Forretningsførar: Øystein Pugerud           post@pugerud.no
5777 Grimo  
Telefon: 53666186 - 95227544

Design og utvikling av Nikolas van Etten 2007-2011 © Hardanger Historielag