Heftet har vorte lagt i handlevogna. Klikk på handlevognteksten over for å gå til denne.

Kontakt

Hardanger Historielag
5777 GRIMO

E-post: post@hardanger-historielag.com redaksjon@hardanger-historielag.com

Styre 2018

Leiar:                  Marit B. Mannsåker          marit@nvim.no

Nestleiar:             Tina Kjerland                  kjerland@live.no

Skrivar:               Brita Jordal                     brita@nvim.no

Styremedlem:       Olav Takskjelle                olav@takskjelle.no

Styremedlem:       Harald Olav Aksnes         harald.olav.aksnes@gmail.com

 

Redaktørar:      Marit. Bleie Mannsåker        marit@nvim.no

Harald Hognerud              hognerud@gmail.com


Forretningsførar: Øystein Pugerud           post@pugerud.no
5777 Grimo  
Telefon: 53666186 - 95227544

Design og utvikling av Nikolas van Etten 2007-2011 © Hardanger Historielag